Zakończenie Roku Szkolnego 2011/2012 w Szkole Przyszłości

Za wspólnie spędzony czas …

      za stworzenie szerokiego wachlarza emocji i przeżyć …

            za pouczające przygody …

                  za śmiech i łzy …

                       za wszystko …

Aż nadszedł taki dzień, w którym należało się pożegnać i rozpocząć wakacje .

W dniu 29 czerwca o godzinie 9.30 w auli „Szkoły Przyszłości” zgromadzili się uczniowie, Rodzice i Grono Pedagogiczne z Panią Dyrektor  na czele, aby uroczyście zakończyć rok szkolny. W swoim przemówieniu Pani Dyrektor poruszyła temat wyboru odpowiedniej drogi. Drogi, którą zdecydowaliśmy się kroczyć od września pomimo wszelkich przeciwności losu. Drogi, którą świadomie wybraliśmy i którą chcemy kroczyć nadal , w kolejnych latach naszej edukacji. Po przemówieniu wychowawca klasy Pani Sylwia Mencewicz wręczyła swoim uczniom świadectwa ukończenia I klasy oraz nagrody książkowe. Następnie zostały ogłoszone wyniki wewnętrznych konkursów szkolnych : „Sprawdź jak dobrze znasz lektury ” oraz ” Mól książkowy”. W części oficjalnej zabrali głos również Rodzice , którzy podziękowali nauczycielkom za trud włożony w edukację i wychowanie pociech.

 

Zapraszam do obejrzenia zdjęć.

miastodzieci.edu.pl - przedszkole niepubliczne Białołęka

Miasto Dzieci - Przedszkole Niepubliczne
ul. Głębocka 56d
03-287 Warszawa - Białołęka
tel. (022) 423 15 00