Wycieczka do Centrum Nauki Kopernik

Korzystając ze słonecznych wrześniowych dni uczniowie „Szkoły Przyszłości” wybrali się na wycieczkę do Centrum Nauki Kopernik. Już na samym wejściu przywitał ich mówiący robot. W trakcie pobytu w Centrum uczniowie poznali różne prawa fizyki samodzielnie wykonując doświadczenia i eksperymenty. Wszystkiego mogli dotknąć!

Wykonywali instrumenty z przedmiotów codziennego użytku, badali właściwości powietrza i wody, eksperymentowali z dźwiękami. Zwiedzili planetarium i w jedną chwili znaleźli się pod rozgwieżdżonym niebem. Poznali przyczyny powstania Słońca, Księżyca i Ziemi. Świat nauki odkrył przed nimi swe tajemnice, a taka forma jego poznawania sprawiła, że długo będą pamiętać swoją wyprawę!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

miastodzieci.edu.pl - przedszkole niepubliczne Białołęka

Miasto Dzieci - Przedszkole Niepubliczne
ul. Głębocka 56d
03-287 Warszawa - Białołęka
tel. (022) 423 15 00