Wielki Kiermasz

Zbliżające się święta to okres wielkiego zamieszania związanego ze świątecznymi zakupami, prezentami i porządkami.

Jest to także czas przepełniony miłością – spędzony w gronie najbliższych. Jesteśmy mili, pomagamy innym. Święta to także czas magiczny bo spełniają się wszystkie marzenia. Dlatego nasi uczniowie pomyśleli o dzieciach, które oprócz tego aby wyzdrowieć mają swoje małe, dziecięce marzenia. Mali dobroczyńcy z pomocą pani Sylwii i pani Justyny przez wiele dni własnoręcznie wykonali piękne ozdoby świąteczne, które sprzedano na Wielkim Kiermaszu Świątecznym.

Rodzice i zaproszeni goście wykupili wszystkie dzieła sztuki a pieniądze uzyskane ze sprzedaży wpłacono na konto Fundacji MAM MARZENIE.

Mamy nadzieję, że spełnią się marzenia wszystkich dzieci!