Święto Niepodległości

Dzień Niepodległości to bardzo ważny dzień dla każdego Polaka. Także w naszej szkole jego obchody miały bardzo uroczysty charakter. 10 listopada cała społeczność szkolna wzięła udział w akademii upamiętniającej odzyskanie przez Polskę niepodległości.

Pierwszoklasiści pod czujnym okiem wspaniałych wychowawczyń przygotowali poruszające przedstawienie, które odbyło się w Szkole Podstawowej – Szkoła Przyszłości. Uczniowie grali jak profesjonaliści, wywołując wśród oglądających wielkie wzruszenie. Na uroczystość przybyli także zaproszeni goście: kombatanci Wanda Piklikiewicz – kapitan w stanie spoczynku i Janusz Okoń – major w stanie spoczynku oraz żołnierze czynni: major Sławomir Jakubiukmajor Jarosław Jastrzębski.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.