Rozpoczęcie roku szkolnego

Po sierpniu nadszedł ciepły wrzesień a wraz z nim zmiany… 1 września był dla wielu z nas bardzo ważnym i wyjątkowym dniem. Ważnym, ponieważ wszyscy, którzy przybyli do „Szkoły Przyszłości”: uczniowie, Rodzice, Grono Pedagogiczne, Dyrekcja, po raz pierwszy przekroczyli próg szkoły. Wyjątkowym, ponieważ pierwszoklasiści pożegnali czasy przedszkolne i z dumą wkroczyli w nowy etap życia.

Czekając na uroczystość uczniowie pierwszej klasy poznawali szkołę, swoich nowych kolegów i koleżanki. O godzinie 10.00 wszyscy zebrali się w auli i rozpoczęło się Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego. Pani Dyrektor powitała wszystkich zgromadzonych i przedstawiła całej społeczności szkolnej. Po apelu uczniowie i rodzice udali się wraz z wychowawcami do klas, gdzie omówiono najistotniejsze kwestie związane z organizacją nowego roku szkolnego.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

 

miastodzieci.edu.pl - przedszkole niepubliczne Białołęka

Miasto Dzieci - Przedszkole Niepubliczne
ul. Głębocka 56d
03-287 Warszawa - Białołęka
tel. (022) 423 15 00