Podwieczorek z Brzechwą i Tuwimem w Szkole Przyszłości

Dnia 20 lutego w Niepubliczej Szkole Podstawowej -„ Szkoła Przyszłości” odbyło się przedstawienie z okazji dnia Babci i Dziadka.

Babcia i Dziadek to zaraz po rodzicach najbliższe nam osoby. To dziadkowie pomagają nam w trudnych chwilach, pocieszają gdy jest nam smutno, ocierają łzy gdy płaczemy, zawsze znajdują dla nas czas, no i coś słodkiego

Tylko babcia i dziadek chętnie wysłuchają wszystkiego co mamy do powiedzenia, niezależnie od tego jak bajecznie to brzmi. Nie potrafimy sobie wyobrazić dzieciństwa i późniejszych lat życia bez babcinej obecności. Właśnie dlatego chcieliśmy podziękować za cały trud wkładany w nasze wychowanie i przygotowaliśmy niespodziankę. W związku z tym, że bardzo lubimy się uczyć i poznawać nowe rzeczy, wystawiliśmy kolejną sztukę o tajemniczym tytule: „Podwieczorek z Tuwimem i Brzechwą”. Zaprosiliśmy rodziców, wszystkie Babcie i wszystkich Dziadków aby w poniedziałkowe popołudnie mogli podziwiać przyszłe gwiazdy sceny teatralnej. Dzięki pięknej scenografii w jednej chwili przenieśliśmy się do bajkowej krainy. Barwne stroje przyciągały wzrok a gra aktorów i ich własna interpretacja wierszy zachwyciła każdego. Furorę zrobił wiersz Juliana Tuwima pt.: „Rzepka”, dzięki któremu dziadkowie na własnej skórze mogli przekonać się o tym jak to jest być aktorem – doskonale się przy tym bawiąc. Wszystkie utwory wykorzystane w sztuce niejednemu z obecnych na widowni gości pozwoliły zatęsknić za czasami młodości. Tremę towarzyszącą przedstawieniu pomogły ułaskawić pyszne ciasta upieczone przez kochane Babcie.

Podwieczorek z Brzechwą i Tuwimem fot. Szkoła Przyszłości  Podwieczorek z Brzechwą i Tuwimem fot. Szkoła Przyszłości Podwieczorek z Brzechwą i Tuwimem fot. Szkoła Przyszłości

Zapraszam do obejrzenia zdjęć z przedstawienia,

oraz próby generalnej.

miastodzieci.edu.pl - przedszkole niepubliczne Białołęka

Miasto Dzieci - Przedszkole Niepubliczne
ul. Głębocka 56d
03-287 Warszawa - Białołęka
tel. (022) 423 15 00