Pasowanie na ucznia dzieci ze Szkoły Przyszłości

14. października w kalendarzu szkolnym to Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji uczniowie w Przedszkolu „Miasto Dzieci” w sposób uroczysty podziękowali swoim dawnym wychowawczyniom i wszystkim pracownikom przedszkola – przygotowali wiersze, piosenki oraz drobne upominki.

Była to również odpowiednia data, aby złożyć uroczystą przysięgę i stać się pełnoprawnym Uczniem Szkoły Przyszłości. Bohaterowie dnia złożyli uroczyste ślubowanie, otrzymali dyplomy oraz swoje pierwsze legitymacje. Nie zabrakło też skromnych upominków. Ach… jak miło być uczniem.

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z uroczystości Pasowania na Ucznia oraz Dnia Edukacji Narodowej.

miastodzieci.edu.pl - przedszkole niepubliczne Białołęka

Miasto Dzieci - Przedszkole Niepubliczne
ul. Głębocka 56d
03-287 Warszawa - Białołęka
tel. (022) 423 15 00