Nasze sukcesy

OGÓLNOPOLSKI SPRAWDZIAN DLA TRZECIOKLASISTY – PODSUMOWANIE WYNIKÓW  

 

LAUREACI KONKURSÓW W ROKU SZKOLNYM 2016/2017
       
Konkurs  Imię , Nazwisko Klasa Wynik 
Ogólnopolski Konkurs  „Alfik Humanistyczny” Franciszek Wieczorkiewicz 4 22 miejsce w kraju – wysoki wynik
 
Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna Olimpus – sesja jesienna Maciej Banasiak  4 15 miejsce 
 
Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna Olimpus – sesja zimowa  Maciej Banasiak 4 7 miejsce 
Julia Cholewa 6 7 miejsce 
Maksymilian Ślusarczyk 5 8 miejsce 
 
Konkurs „Orzeł matematyczny” Julia Cholewa  6 wyróżnienie 
Maria Harbaty  6 wyróżnienie 
 
Konkurs międzyszkolny „Z matematyką przez życie” Maciej Banasiak  4 2 miejsce 
 
Ogólnopolski konkurs „Świetlik Przyrodniczy” Wiktor Pizoń  3 nagroda 
Maciej Banasiak  4 wyróżnienie
Antoni Michalik  3 wyróżnienie
Barbara Banasiak  3 wyróżnienie
Zuzanna Komar 2 wyróżnienie
Nella Pawłowska 2 wyróżnienie
 
Ogólnopolski konkurs „Kangurek” Zofia Giler 3 wyróżnienie
       
Ogólnopolski konkurs „Alfik matematyczny” Zuzanna Komar  2 wyróżnienie
 
Ogólnopolski Konkurs „Maks matematyczny” Zuzanna Komar 2 wyróżnienie za bardzo dobry wynik 
Antoni Michalik 2 wyróżnienie
 
Konkurs kuratoryny z języka polskiego „Mazowieckie Talenty” Julia Cholewa  6 laureatka 1 etapu – udział w półfinale 
 
Ogólnopolski konkurs czytelniczy „Wielka Liga Czytelnicza”  Joanna Zawadzka  5 laureat 1 etapu – udział w półfinale 
Maciej Banasiak 4 laureatka 1 etapu – udział w półfinale 
Sonia Naeckel 5 laureatka 1 etapu – udział w półfinale 
 
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Podróże Żyrafy Nali i papugi Paco” Jakub Chojnacki  3 wyróżnienie
 
Konkurs plastyczny „Kaligram” Jaśmina Kondracka 5 2 miejsce 
 
Festiwal Teatrany „PROF.-EUROPE” Mareia Harbaty  6 1 miejce 
Maciej Banasiak  4 wyróżnienie 
 
Międzyszkolne zawody pływackie – pływalnia „Polonez” Gabriel Ziółkowski 1 1 miejsce 
 
Ogólnopolski konkurs leksykalny „Memory master” edycja jesienna Maciej Banasiak  4 laureat 2 stopnia
Sonia Naeckel  5 laureat 3 stopnia 
Michał Brzóska  6 laureat 3 stopnia 
Krzysztof Wierzman  5 wyróżnienie 
Weronika Mrugas 5 wyróżnienie 
       
Ogólnopolska Olimpida „Olimpus j.angielski”  Joanna Zawadzka  5 dyplom laureata (11 miejsce)
Sonia Naeckel  5 dyplom laureata (14 miejsce)
 
Ogólnopolski konkurs leksykalny „Memory master” edycja wiosenna  Maciej Banasiak 4 laureat 3 stopnia 
Nikodem Kosecki  5 wyróżnienie
Sonia Naeckel 5 wyróżnienie
Krzysztof Wierzman 5 wyróżnienie
Nadia Sowa  6 laureat 3 stopnia
Julia Cholewa  6 wyróżnienie
 
Ogólnopolska Olimpida „Olimpusek j.angielski”  Krzysztof Piorun  1 dyplom laureata (12 miejsce) sesja zimowa
Pola Piwowar  2 dyplom laureata (15 miejsce) sesja zimowa
Hanna Kiejnowska  2 dyplom laureata (8 miejsce) sesja jesienna
Anna Harbaty  2 dyplom laureata (10 miejsce) sesja jesienna
 
„Sheep on a ship” etap szkolny Maciej Banasiak  4 1 miejsce w etapie szkolnym – reprezentowanie szkoły w etapie międzyszkolnym 
Barbara Banasiak 3 1 miejsce w etapie szkolnym – reprezentowanie szkoły w etapie międzyszkolnym 
 
Sprawdzian 6-klasisty „Operon” – język polski i matematyka  Marta Mrugała 6 90,00%
Michał Procajło  6 88,00%
Julia Cholewa  6 86,00%
Maria Harbaty  6 86,00%
 
Sprawdzian 6-klasisty „Operon” – język angielski  Nadia Sowa  6 98,00%
Marta Mrugała  6 95,00%
Maria Harbaty  6 95,00%
Julia Cholewa  6 90,00%
Michał Procajło  6 90,00%

 

LAUREACI KONKURSÓW W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

       
Konkurs  Imię , Nazwisko Klasa Wynik 
Ogólnopolski Konkurs               „Alfik Humanistyczny” Zofia G. 2 wysoki wynik – 86,00 %
Jakub Ch. 2 wysoki wynik – 78,00 %
Maciej B. 3 wysoki wynik – 88,00 %
Wiktoria D. 3 wysoki wynik – 79,00 %
Joanna Z. 4 wysoki wynik – 92,50 %
Sonia N. 4 wysoki wynik – 89,00 %
Krzysztof W. 4 wysoki wynik – 84,00 %
Wiktoria R. 4 wysoki wynik – 82,50 %
 


Ogólnopolski Konkurs                 „Alfik Matematyczny” Antonii M. 2 wysoki wynik – 85,00 %
Jakub Ch. 2 wysoki wynik – 82,50 %
Barbara B. 2 wysoki wynik – 79,00 %
Zofia G. 2 wysoki wynik – 75,00 %
 


Szkolna akcja „Bigos literacki” Nikodem K. 4  
Weronika M. 4  
Sonia N. 4  
Maksymilian Ś. 4  
Julia Ch. 5  
Tosia S. 5  
Marta M. 5  
 


Szkolna akcja             „Do zaczytania” Anna H. 1  
Pola P. 1  
Maria P. 1  
Hanna K. 1  
Maksymilian P. 1  
Nella P. 1  
Jakub Ch. 2  
Franciszek W. 3  
Maciej B. 3  
Sonia N. 4  
Nikodem K. 4  
Maria H. 5  
 


Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy „LEON Ortograficzny” Jakub Ch. 2 miejsce 12 – 74,00 %
Antonii M. 2 miejsce 12 – 74,00 %
Zofia G. 2 miejsce 17 – 63,00 %
Oliwia K. 2 miejsce 17 – 63,00 %
Barbara B. 2 miejsce 19 – 58,00 %
Wiktoria D. 3 miejsce 14 – 74,00 %
Maciej B. 3 miejsce 20 – 62,00 %
Sonia N. 4 miejsce 12 – 68,00 %
Dominik K. 4 miejsce 15 – 60,00 %
Jaśmina K. 4 miejsce 15 – 60,00 %
Nikodem K. 4 miejsce 16 – 57,00 %
Wiktoria R. 4 miejsce 16 – 57,00 %
Krzysztof W. 4 miejsce 17 – 54,00 %
Joanna Z. 4 miejsce 18 – 51,00 %
Julia Z. 5 miejsce 19 – 57,00 %
 


Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy „LEON  z Języka Angielskiego” Pola P. 1 miejsce 3 – 92,00 %
Anna H. 1 miejsce 5 – 85,00 %
Franciszek M. 1 miejsce 6 – 81,00 %
Antonii B. 1 miejsce 6 – 81,00 %
Hanna K. 1 miejsce 7 – 77,00 %
Zuzanna K. 1 miejsce 8 – 73,00 %
Nella P. 1 miejsce 9 – 69,00 %
Leon Ś. 1 miejsce 10 – 65,00 %
Antonii M. 2 miejsce 2 – 96,00 %
Zofia G. 2 miejsce 7 – 79,00 %
Jakub Ch. 2 miejsce 10 – 69,00 %
Barbara B. 2 miejsce 10 – 69,00 %
Franciszek W. 3 miejsce 9 – 83,00 %
Krzysztof W. 4 miejsce 8 – 83,00 %
Nadia S. 5 miejsce 5 – 88,00 %
Antonina S. 5 miejsce 6 – 85,00 %
Julia Ch. 5 miejsce 7 – 82,00 %
Michał B. 5 miejsce 9 – 76,00 %
 


Ogólnopolski konkurs „Dyktando (nie tylko) dla mistrzów” Julia Z. 5 16. miejsce w Polsce
Julia K. 4 16. miejsce w Polsce
Maria H. 5 17. miejsce w Polsce
Zofia Sz. 4 18. miejsce w Polsce
Marta M. 5 18. miejsce w Polsce
 


Ogólnopolski konkurs „Orzeł z języka angielskiego” Hanna K. 1 laureatka
Anna H. 1 wyróżnienie
Antonii B. 1 wyróżnienie
Zuzanna K. 1 wyróżnienie
Franciszek M. 1 wyróżnienie
Antonii M. 2 wyróżnienie
Jakub Ch. 2 wyróżnienie
Zofia G. 2 wyróżnienie
Nikodem K. 4 wyróżnienie
Marta M. 5 wyróżnienie
Julia Ch. 5 wyróżnienie
 


Ogólnopolski Konkurs „Świetlik Przyrodniczy” Anna H. 1 nagroda
Hanna K. 1 nagroda
Zuzanna K. 1 wyróznienie
Barbara B. 2 wyróznienie
Jakub Ch. 2 wyróznienie
Wojciech K. 2 wyróznienie
Zofia G. 2 wyróznienie
Antonii M. 2 nagroda
Maciej B. 3 wyróznienie
Marta M. 5 wyróznienie
 


Egzamin YLE Movers z języka angielskiego Nadia S. 5 100,00%
 


Ogólnopolski Konkurs „Kangur matematyczny” Antonii M. 2 wyróżnienie
Maciej B. 3 wyróżnienie
Maksymilian Ś. 4 wyróżnienie
 
Ogólnopolski Konkurs Plastyczno-Językowy „Dis-moi dix mots” Sonia N. 2 II miejsce 
 


Szkolny Konkurs Czytelniczy „Tropem Detektywa Pozytywki” Zofia G. 2 zwycięscy konkursu
Barbara B. 2
Wiktor P. 2
 


Szkolny Konkurs „Bigos Literacki” Julia Ch. 5 zwycięscy konkursu
Sonia N. 4
Nikodem K. 4
 


Ogólnopolski Konkurs „Kangur Matematyczny” Maksymilian Ś. 4 wyróżnienie
 


Ogólnopolski Konkurs „Bociek Matematyczny” Maksymilian Ś. 4 6 miejsce w Polsce
Joanna Z. 4 7 miejsce w Polsce
Zofia Sz. 4 8 miejsce w Polsce
Maria H. 5 3 miejsce w Polsce
Julia Ch. 5 7 miejsce w Polsce
 


Ogólnopolski Sprawdzian Kompetencji Trzecioklasisty z OPERONEM Franciszek W. 3 100 % najlepszy wynik w klasie 
Wiktoria D. 3 drugi wynik w klasie 
 


Certyfikat językowy „DELF A1.1”  Mateusz G. 4 94,00%
Sonia N. 4 93,50%
Joanna Z. 4 92,00%
Weronika M. 4 87,00%
Jaśmina K. 4 80,00%
 


Certyfikat językowy „DELF A1”  Marta M. 5 98,00%
Marysia H. 5 97,00%
Antonina S. 5 79,50%
 


Międzyszkolne zawody sportowe na pływalni „Polonez” Michał R. 1 1 miejsce rocznik 2009 chłopcy 
Leon Ś. 1 2 miejsce rocznik 2009 chłopcy
Weronika M.  4 2 miejsce rocznik 2007 dziewczynki
Joanna Z. 4 2 miejsce rocznik 2006 dziewczynki
Maksymilian  Ś. 4 2 miejsce rocznik 2006 chłopcy
Julia Ch. 5 1 miejsce rocznik 2004 dziewczynki 
Michał P. 5 2 miejsce rocznik 2004 chłopcy
 
miastodzieci.edu.pl - przedszkole niepubliczne Białołęka

Miasto Dzieci - Przedszkole Niepubliczne
ul. Głębocka 56d
03-287 Warszawa - Białołęka
tel. (022) 423 15 00