Karnawałowa zabawa w Szkole Przyszłości

Szkoła szkołą, nauka nauką ale czas przeznaczony na relaks i rozrywkę też jest ważny.

Aby z uśmiechem wkroczyć w drugi semestr nauki i jednocześnie pożegnać okres karnawału zorganizowaliśmy w szkole podstawowej wielki bal. Mieliśmy okazję gościć bohaterów z wierszy Jana Brzechwy i Juliana Tuwima: Kaczkę Dziwaczkę, Dyzia, Ciocię i Grzesia a nawet Lenia. Wszyscy wyglądali bardzo przekonująco!!! Bawiliśmy się w pięknej scenerii. Wszędzie zielone i niebieskie balony – całe morze balonów, niezwykłe, kolorowe drzewa – jak w bajce. To wszystko przy akompaniamencie karnawałowej muzyki. Szkoda, że nie mogliśmy bawić się do białego rana!

Karnawałowa zabawa w Szkole Przyszłości  Karnawałowa zabawa w Szkole Przyszłości  Karnawałowa zabawa w Szkole Przyszłości

Więcej zdjęć zobaczycie Państwo w galerii.