Szanowni Rodzice,

Zapisy na rok szkolny 2018/2019 pozostają cały czas otwarte. Osoby zainteresowane zapisaniem swojego dziecko do Szkoły Przyszłości mogą wypełnić poniższy formularz zgłoszeniowy bądź skontaktować się bezpośrednio z sekretariatem Szkoły Przyszłości

Wypełnienie formularza jest formą zgłoszenia chęci odbycia indywidualnego spotkania w Szkole Przyszłości. Spotkania nie są w żaden sposób zobowiązujące, mają one na celu przedstawienie pełnej oferty szkoły oraz możliwość odpowiedzenia na nurtujące rodziców pytania. Rodzic razem z dzieckiem może zwiedzić nasz nowoczesny budynek i poznać bliżej jak funkcjonuje nasza szkoła.

Prowadzimy nabór do nowo tworzonej klasy I (pierwszej). Klasa startuje we wrześniu 2018 roku i liczyć będzie maksymalnie 15 osób.

Dodatkowo prowadzimy nabór uzupełniający do klas: II, III, VI, VII oraz VIII na bardzo atrakcyjnych warunkach czesnego i możliwości redukcji opłaty wpisowej nawet do 100% by rodzic kierując się dobrem dziecka przy zmianie obecnej szkoły nie musiał martwić się dodatkowym wydatkiem z budżetu rodzinnego.

W nowym roku szkolnym stratuje również zupełnie nowa zerówka. Jest to idealne przygotowanie twojego dziecko do życia szkolnego. Nowa grupa będzie prowadzona pod patronatem najlepszego przedszkola na Białołęce – Przedszkola Miasto Dzieci. Chcesz dowiedzieć się więcej ? Kliknij TUTAJ by poznać dodatkowe szczegóły.

Chcesz się zapisać na spotkanie w sposób tradycyjny ? Skorzystaj z wygodnej dla ciebie opcji:

tel: 0 604 170 700  mail: sekretariat@szkolaprzyszlosci.edu.pl

Informacje o dziecku
Imię i nazwisko dziecka*
Data urodzenia:*

Informacje o rodzicach lub opiekunach
Imię i nazwisko:*
Telefon:
Dane szkoły rejonowej dziecka:

Dodatkowe informacje o dziecku, którymi chcieliby państwo podzielić się z nami

W tym momencie posiadamy wolne miejsca w nowo tworzonej klasie pierwszej na nowy rok szkolny.

Prowadzimy także zapisy uzupełniające do poszczególnych klas (atrakcyjne warunki czesnego). Więcej informacji na ten temat można uzyskać w sekretariacie szkoły.

Serdecznie zapraszamy!