Ferie zimowe – zgłoszenia

Szanowni Rodzice,

W Niepublicznej ”Szkole Przyszłości”organizowane są zajęcia w ramach ferii zimowych w dniach 28 stycznia —1 luty 2013 roku. Jest to propozycja dla dzieci, które zostają w Warszawie podczas wypoczynku zimowego i nie lubią się nudzić w domu.

Warunkiem uruchomienia ferii w naszej szkole jest zgłoszenie się min. 10 dzieci.

Termin nadsyłania zgłoszeń upłynie 11 stycznia 2013 r. ( z uwagi na konieczność dokonania rezerwacji lekcji muzealnych).

Podczas całego tygodnia dzieci będą wykonywały zdjęcia ( własnymi aparatami fotograficznymi) do wystawy pt. „ Zima oczami dziecka”.

Koszt powyższego tygodnia wraz z obiadami to 295 zł.

Kalkulacja nie zawiera kosztu alternatywnej wycieczki do Bałtowa do „ Wioski Świętego Mikołaja”. Atrakcja ta zostanie ustalona dopiero z uczestnikami ferii.