Ferie zimowe w „Szkole Przyszłości”

“Szkolne Zimowisko”

Program zajęć w ramach ferii zimowych w dniach 19-23 stycznia 2015 roku w “Szkole Przyszłości”.

Zajęcia edukacyjno-opiekuńcze w ramach akcji „Zima w mieście” w naszej szkole będą trwały w wymienionym wyżej terminie w godz. 8:30-16:30.

Proponujemy następujące zajęcia:

1.Codziennie wyjazd do placówek kulturalnych na terenie m. st. Warszawy:

udział w koncertach muzycznych, spektaklach teatralnych i pokazach filmowych organizowanych przez Białołęcki Ośrodek Kultury i Dom Kultury „Świt”

udział w warsztatach lub zwiedzanie wystaw w Muzeum Azji i Pacyfiku, Muzeum Techniki, Centrum Nauki Kopernik

udział w warsztatach w Muzeum Narodowym

udział w warsztatach w Galerii Narodowej „Zacheta”

2.Udział w zajęciach sportowych na basenie pływackim i kortach tenisowych

3.Zajęcia na terenie szkoły – warsztaty krawieckie, zajęcia praktyczno-techniczne.

4.Wyjazd autokarem na cały dzień na warsztaty ceramiczne do Mostówki (ok. 90 zł od osoby plus transport)

Szczegółowy plan przedstawimy po 7 stycznia 2015 roku, gdy placówki będą przyjmować zgłoszenia.

Prosimy o deklaracje rodziców – wpłatę bezzwrotnej zaliczki do 31 października 2014 roku w wysokości 200 zł. Będziemy dokonywać rezerwacji dopiero wtedy gdy poznamy faktyczną liczbę uczestników ferii.

Warunkiem realizacji ferii w szkole jest zapisanie się min 18 osób.