„Enjoy my Origin” w Szkole Przyszłości

Drodzy Rodzice,

„Szkoła Przyszłości” została zakwalifikowana do programu „Enjoy my Origin” prowadzonego przez organizację AIESEC. 

W dniach 13- 17.01.2014 gościmy praktykantów z Australii i Sri Lanki. Nasi praktykanci przez tydzień prowadzić będą w języku angielskim cykl starannie przygotowanych merytorycznie warsztatów dla wszystkich uczniów. Każdy praktykant ma indywidualny program nauczania, który ma na celu edukację języka obcego oraz przedstawienie kraju, z którego pochodzi. Zajęcia prowadzone są za pomocą różnych metod, takich jak:

• nauka poprzez gry,

• zabawy i projekty,

• oraz inne zajęcia interaktywne i prezentacje.

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

miastodzieci.edu.pl - przedszkole niepubliczne Białołęka

Miasto Dzieci - Przedszkole Niepubliczne
ul. Głębocka 56d
03-287 Warszawa - Białołęka
tel. (022) 423 15 00