Dzień Nauczyciela w Szkole Przyszłości

15. października w „Szkole Przyszłości” obchodziliśmy Dzień Komisji Edukacji Narodowej , potocznie zwany Dniem Nauczyciela.

Zaczęliśmy od przedstawienia prezentacji „Grono Pedagogiczne oczami dzieci”. To właśnie z niej każda pani mogła dowiedzieć się ciekawostek na swój temat, mogła zobaczyć obraz siebie w oczach dzieci.

Nie obyło się bez łez … oczywiście ze śmiechu. Dziecięce skojarzenia niekiedy były zaskakujące , a niekiedy głęboko szczere. Każda pani mogła popatrzeć na siebie z innej perspektywy, z lekkim dystansem .

Zgodnie z powiedzeniem „Muzyka łagodzi obyczaje” , spotkanie było przeplecione przerwami tanecznymi.Dzieci ze wszystkich klas razem z nauczycielkami spletli swoje ręce podczas wspólnych tańców w kręgu.

 

Zapraszamy do obejrzenia prac dzieci – Nauczyciele oczami dzieci.

miastodzieci.edu.pl - przedszkole niepubliczne Białołęka

Miasto Dzieci - Przedszkole Niepubliczne
ul. Głębocka 56d
03-287 Warszawa - Białołęka
tel. (022) 423 15 00