Andrzejki w „Szkole Przyszłości”

29 listopada w Szkole Przyszłości odbyły się Andrzejki, czyli  magia, wróżby i chęć poznanie przyszłości, a przede wszystkim zabawa dyskotekowa.

Każdy z nas miał okazję przebrać się za wróżkę, czarownicę, czarnoksiężnika, czarodzieja, kota.Pojawiły się również dziwne stwory i damy dworu. Uczniowie odwiedzili komnatę wróżki Reanaty, gdzie magia kwiatów i kosz niespodzianek odkrył karty przyszłości. Usta prawdy przemówiły, zdradziły ciekawe wydarzenia, które będą miały miejsce. Wróżka Justyna tanecznym krokiem poprowadziła dyskotekę, a na parkiecie królowały niezmiennie „Macarena” i „Lambada”.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

miastodzieci.edu.pl - przedszkole niepubliczne Białołęka

Miasto Dzieci - Przedszkole Niepubliczne
ul. Głębocka 56d
03-287 Warszawa - Białołęka
tel. (022) 423 15 00