Akcja charytatywna

„Nigdy nie jesteśmy tak biedni, aby nie stać nas było
na udzielenie pomocy bliźniemu”
M. Gogol

Drodzy Państwo,

„Są święta w naszym kalendarzu najdroższe i najbliższe,
bo wywołują falę marzeń najczulszych i najmilszych…”

Każdy z nas ma takie najczulsze i najmilsze marzenia. Dzieci z Fundacji „Mam Marzenie” również takie posiadają. Posiadają marzenia, które my możemy spełnić. Dlatego zapraszamy Państwa do udziału w akcji charytatywnej, która obejmuje dwa wydarzenia kulturalne:

• spektakl „Dziewczynka z zapałkami” – przedstawienie przygotowane przez uczniów „Szkoły Przyszłości”. Cena za bilet-cegiełkę wynosi 5 zł.

oraz

• kiermasz świąteczny „Pomóż nam spełnić marzenia”, na którym będą mogli Państwo zakupić ozdoby świąteczne wykonane przez dzieci z przedszkola „Miasto Dzieci” i uczniów „Szkoły Przyszłości”. Kiermasz odbędzie się przed przedstawieniem „Dziewczynka z zapałkami” i po przedstawieniu.

Spektakl „Dziewczynka z zapałkami” odbędzie się:

15 grudnia 2011 o godzinie 17.00 w „Szkole Przyszłości”
(ul. Białołęcka 186)

16 grudnia 2011 o godzinie 16.30 w przedszkolu
„Miasto Dzieci” (ul. Głębocka 56D).

Bilety na przedstawienie można zakupić z trzydniowym wyprzedzeniem u wychowawców grup przedszkolnych i w sekretariacie szkolnym.

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w akcji!!!

Nauczycielki z przedszkola „Miasto Dzieci”
i „Szkoły Przyszłości”